Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

Płyta tygodnia

Teleo - Nadchodzi Król

Teleo - Nadchodzi Król

Jesteśmy nowym zespołem, promującym współczesną muzykę chrześcijańską!

Grupa założona została przez rodzeństwo Angelikę i Pawła Jędrzejowskich w 2020 roku.
Nasz zespół składa się z członków rodziny i przyjaciół. Pochodzimy z Łużnej i okolic Gorlic, a więc z pogranicza Diecezji Tarnowskiej i Rzeszowskiej.
Wspólnie tworzymy autorskie utwory o tematyce ewangelizacyjnej, dzieląc się Słowem Bożym i świadectwem obecności Jezusa w naszym życiu. 

 W Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego wydaliśmy naszą pierwszą autorską płytę „Nadchodzi Król". To właśnie z nią pragniemy wyjść do wiernych, poszukujących nadziei, szczególnie do młodzieży, by trafić poprzez żywą i pozytywną muzykę z Bożym przekazem do wielu serc!

Celem naszych działań jest szerzenie Dobrej Nowiny i wartości chrześcijańskich, pokazywanie poprzez Słowo Boże oraz muzykę, że warto wierzyć, trwać przy Chrystusie i pokładać w Nim nadzieję nawet w najciemniejszych momentach naszego życia. Bardzo ważna dla nas jest także Rodzina, na której fundamencie działamy jako zespół TELEO.

Pan Bóg pobłogosławił nam, dając możliwości i umiejętności tworzenia. Mnożąc talenty, które darmo dostaliśmy, chcemy, by posługiwał się nami w dziełach ewangelizacyjnych, żeby Jego Imię wybrzmiewało jak najgłośniej i jak najszerzej!

W skrócie:

Archiwum naszych promowanych płyt: