Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

Księga modlitwy apelowej » Księga Modlitwy Apelowej

Księga Modlitwy Apelowej to szczególne zaproszenie do wspólnej modlitwy każdego dnia o godz. 20.30. To zaproszenie dla tych, którzy w godzinie Apelu Jasnogórskiego pielgrzymują duchowo do Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze.

W studiu Radia Jasna Góra przyjmujemy telefonicznie, sms-owo i mailowo intencje słuchaczy: prośby i podziękowania, codzienne sprawy, zmartwienia, a niejednokrotnie dramatyczne sytuacje. Intencje wpisujemy do Księgi Modlitwy Apelowej  (nie są one wyczytywane podczas Apelu Jasnogórskiego). W godzinie Apelu Jasnogórskiego Księga z intencjami spoczywa na ołtarzu przed Cudownym Wizerunkiem Matki Bożej Jasnogórskiej, co wyraża ofiarowanie naszych modlitw Bogu przez przyczynę Matki Bożej.

Do wspólnej modlitwy zapraszamy codziennie o godzinie 20.30.

Intencje do Księgi Modlitwy Apelowej w Radiu Jasna Góra możesz złożyć:

1. Łącząc się codziennie w godz. 20.30 - 21.00

tel: +48 34 365 17 47
sms: +48 516 216 776
e-mail: ksiega.apelowa@radiojasnagora.pl

2. Osobiście na recepcji Radia Jasna Góra

3. Przesyłając intencje tradycyjną pocztą na adres:

Radio Jasna Góra
ul. O. Augustyna Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa
Z dopiskiem „Księga Apelowa”

4. Poprzez formularz na stronie (poniżej)

Po wpisaniu intencji do Księgi Modlitwy Apelowej zostanie przesłane pocztą elektroniczną potwierdzenie wpisu z podanym numerem w Księdze Modlitwy Apelowej.

Ewentualne ofiary można przekazywać na konto:
Waluta PLN: 75 1600 1097 0002 3405 5050 0154 - SWIFT (BIC): PPABPLPK 
więcej informacji o formach wsparcia Radia

 

Dziękujemy za wszelkie ofiary składane wraz z intencjami do Księgi Modlitwy Apelowej. Wszelkie ofiary i darowizny służą utrzymaniu Radia Jasna Góra, które jako nadawca społeczny utrzymuje się jedynie dzięki ofiarności słuchaczy. Pamiętamy o Was w modlitwie na antenie Radia Jasna Góra. Za Was sprawowana jest także msza św. w Kaplicy Matki Bożej w każdą sobotę o godz. 18.30. Więcej informacji znajdziesz tutaj.Wybierz metodę płatności


Pełna treść zgody:
 1. Przetwarzanie przez  Radio Jasna Góra moich danych osobowych, podanych dobrowolnie za pośrednictwem powyższego formularza, w celu w celu zwrotnego przesłania podziękowania za złożoną ofiarę oraz dokonania wpisu intencji do Księgi Modlitwy Apelowej. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda.
 2. 2. Administratorem danych osobowych jest Klasztor OO. Paulinów Jana Góra, ul. Kordeckiego 2, 42-225 Częstochowa furta@jasnagora.pl. Wszelkie sprawy związane z przepisami RODO załatwia Inspektor Ochrony Danych Osobowych na Jasnej Górze z którym można skontaktować się poprzez e-mail: ido.osppe@gmail.com. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem. Odbiorcami powierzonych danych osobowych będą: - podmioty zapewniające obsługę informatyczną dla Administratora danych. Moje dane osobowe będą przechowywane przez okres 60 dni od dnia realizacji przekazania ofiary a następnie zostaną usunięte.
 3. Przysługują mi prawa do:
  1. Żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  2. Żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  3. Żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  4. Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  5. Żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 4. Ponadto zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO) lub do organu nadzoru, do złożenia skargi czyli Kościelnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (KIODO).