Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

Polityka prywatności

Radio Jasna Góra - operator strony www.radiojasnagora.pl - nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez użytkowników strony.

Mając na uwadze prawo do ochrony prywatności każdego z naszych odbiorców/słuchaczy ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o słuchaczach do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym odbiorcom/słuchaczom usług na najwyższym poziomie.

Podczas korzystania ze strony wszyscy użytkownicy pozostają anonimowi, a wypełnione formularze kontaktowe trafiają tylko i wyłącznie do radiowych skrzynek pocztowych oraz do bazodanowej aplikacji wspierającej przetwarzanie intecji zgłaszanych do Wielkiej Księgi Modlityw Apelowej Radiosłuchaczy

Na podstawie uzyskanych informacji sporządzane są zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne, nie ujawniane osobom trzecim. Obejmują one informacje o oglądalności serwisu.

Wykorzystujemy adresy IP użytkowników w diagnozowaniu problemów związanych z pracą naszego serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w zarządzaniu naszą stroną WWW.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt z administratorem serwisu, pisząc na adresy poczty e-mail:

1. albert.pach@radiojasnagora.pl - Główny Informatyk Radia
2. wojciech.sowula@radiojasnagora.pl - Informatyk Radia
3. kajeta.matuszewski@radioajasnagora.pl - Informatyk Radia

W sprawach związanych z emisją rozsiewczą naszego Radia w kontekście polityki prywatności proimy o kontakt pisząc na adres poczty e-mail: marcin.nowakowski@radiojasnagora.pl - Technik Audio Radia Jasna Góra

Materiały użyte w serwisie są własnością Radia Jasna Góra, bądź pochodzą z darmowych serwisów.

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, reprodukowania, publikowania, i/lub modyfikowania materiałów audio, foto, wideo oraz poligrafii bez zgody Radia.

 

Dyrektor Radia Jasna Góra

O. Andrzej Grad