Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo
Książka Anity Czupryn
Data
2018-11-06
Tytuł:
Książka Anity Czupryn "Cuda dzieją się po cichu. O Jasnogórskich Cudach i Łaskach""
Organizator:
Wydawnictwo Fronda
Informacje:

Książka "Cuda dzieją się po cichu. O Jasnogórskich Cudach i Łaskach" Anity Czupryn.


Jest to pozycja niezwykła ponieważ "reporterskie śledztwo" ws cudów przeprowadziła dziennikarka, która na co dzień zajmuje się tematami zupełnie niezwiązanymi z kościołem i wiarą, a jednocześnie posiadająca dużym bagaż zawodowy i życiowy. Książka jest napisana z pozycji osoby poszukującej prawdy i będzie bardzo dobrą lekturą zarówno dla osób przekonanych, jak i dla tych podchodzących sceptycznie do "cudu", jako zdarzenia metafizycznego, dzięki czemu będzie szansa dotarcia do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Pomysł książki powstał w Częstochowie, na Jasnej Górze, podczas naszej wizyty w Apostolacie Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, gdzie przyjechaliśmy w styczniu ubiegłego roku na zaproszenie O. Marka Nowackiego. Jest dla nas wszystkich bardzo wyjątkową książką, z niezwykłą historią, która miła miejsce w tle jej powstawania. Dlatego bardzo nam zależy na współpracy z Jasnogórskim Radiem przy jej promocji. Mamy przekonanie, że bardzo wiele dobrego może jeszcze przynieść zwłaszcza dla ludzi szukających drogi do Boga.

Jak powiedziała autorka książki podczas naszej rozmowy, "jest wiele ludzi, którzy zaprzeczają cudom, ale chyba nie spotkałam w swoim życiu żadnej, która by o nim nie wspomniała".