Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

Prosimy o wsparcie

Niech Będzie pochwalony Jezus Chrystus!
   Drodzy przyjaciele Radia Jasna Góra. Przyszedł moment, w którym z dużą nieśmiałością pragnę zwrócić się do Was z prośbą o wsparcie finanosowe na zakup nowej konsoli emisyjnej. Po wielu latach (15stu!) pracy 24 godziny na dobę nasz główny mikser emisyjny - konsola emisyjna Studer OnAir 3000 - odmawia posłuszeństwa. Awarie sprawiły znaczne zubożenie jej funkcjonalności, a brak części zamiennych uniemożliwia jej naprawę oraz bieżący serwis. 
   Konsola emisyjna to jedno z najważniejszych urządzeń radia, dzięki której realizowany jest program rozgłośni. To pracujący przy niej realizator "wypuszcza" audycje, rozmowy, łączy Państwa do codziennej modlitwy, udostępnia sygnał z Kaplicy Matki Bożej i innych miejsc skąd nadawane są transmisje. Jednym słowem wszystkie dźwięki, które Państwo słyszą na antenie, są realizowane przez tę konsolę. Ta awaria jest najpoważniejsza i niestety najdroższa.
   Radio utrzymywane jest w dużej mierze przez klasztor i jasnogórskich pielgrzymów. Dlatego w tej trudnej dla Radia Jasna Góra sytuacji zwracam się pokornie z prośbą o wsparcie finansowe do Was, naszych Słuchaczy, Przyjaciół, Dobrodziejów.
   Za każdą ofiarę na rzecz Radia przekazaną poprzez płatności elektroniczne, przekazem, przy okazji intencji wpisywanych do Księgi Modlitwy Apelowej, a także osobiście na recepcji Radia składam serdeczne podziękowania. Ten dług wdzięczności staramy się spłacić poprzez naszą modlitwę i nasze zaangażowanie w radiową posługę tworząc jak najlepiej to piękne dzieło, jakim jest Radio Jasna Góra.

   Planujemy zakupić konsolę emisyjną firmy DHD. Ciekawych technicznych rozwiązań, zapraszam na stronę firmy Konsbud Audio, która realizuje nasze zamówienie.

Ofiary można złożyć:
- przy okazji wpisania intencji do Księgi Modlitwy Apelowej
- poprzez płatności elektroniczne na stronie Radia Jasna Góra
- osobiście w Recepcji Radia Jasna Góra
- wpłatę na konta:
          Waluta PLN:      75 1600 1097 0002 3405 5050 0154 - SWIFT (BIC): PPABPLPK
          Waluta USD: PL11 1140 1889 0000 5494 4400 1003 - SWIFT (BIC): BREXPLPWCZE
          Waluta EUR: PL04 1140 1889 0000 5494 4400 1032 - SWIFT (BIC): BREXPLPWCZE
                                Z dopiskiem: Darowizna na konsolę emisyjną.

Na naszej stronie www oraz na Facebooku będa pojawiać się zdjęcia i informacje, w których będę się Państwu starał wyjasniać na bieżąco postęp i zakres prac.

Za wszelkie wsparcie raz jeszcze z serca dziękuję.

o. Andrzej Grad
Dyrektor Radia Jasna Góra