Księga modlitwy apelowej

„Księga Apelowa” to szczególne zaproszenie do wspólnej modlitwy każdego dnia o godz. 20.30. To zaproszenie dla tych, którzy w godzinie Apelu Jasnogórskiego pielgrzymują duchowo do Kaplicy Matki Bożej.
W studio Radia Jasna Góra przyjmujemy telefonicznie, sms-owo i e-meilowo intencje słuchaczy: prośby i podziękowania. Powstaje już kolejny tom Księgi, do której wpisywane są imiona i nazwiska żywych i zmarłych. Są to często losy ludzi, którzy całą nadzieję pokładają w Bogu, którzy w ręce Niepokalanej składają życie swoje i swoich bliskich.
W godzinie Apelu Księga z intencjami spoczywa na ołtarzu przed Cudownym Obrazem Matki Bożej.
Jeśli chcesz w czasie Apelu Jasnogórskiego pielgrzymować do Królowej Polski, jeżeli chcesz być bliżej Matki, aby pozostawić Jej swoje troski i radości, aby zawierzyć Jej swoje życie – zadzwoń lub napisz (list, e-mail, SMS).
Księga Modlitwy Apelowej w Radiu Jasna Góra
ul. O. Augustyna Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa
tel: 34 365 17 47
sms: 516 216 776
e-mail: ksiega.apelowa@radiojasnagora.pl
Do wspólnej modlitwy zapraszamy codziennie o godzinie 20:30.
Metryka audycji:
- Emisja:
- Poniedziałek: godz. 20:30
- Wtorek: godz. 20:30
- Środa: godz. 20:30
- Czwartek: godz. 20:30
- Piątek: godz. 20:30
- Niedziela: godz. 20:30