Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

Z Maryją ratuj człowieka

Z Maryją ratuj człowieka

Dzieło ”Z Maryją Ratuj Człowieka” podejmuje modlitwę wstawienniczą w intencji osób zagubionych w grzechu śmiertelnym, daleko od Boga. Podejmujący tą modlitwę, pragną włączyć się w misję zbawienia powierzoną Kościołowi przez Chrystusa. Każdy z członków dzieła, codziennie wstawia się do Boga w intencji jednej, znanej tylko Bogu, osoby, której zbawienie jest zagrożone.

Narodziliśmy się, aby nie tylko żyć na ziemi, ale aby żyć wiecznie.  Żyjemy nie tylko dla siebie, ale tak naprawdę, tyle życia mamy w sobie ile go stracimy dla innych.

CODZIENNA MODLITWA CZŁONKÓW DZIEŁA „Z MARYJĄ RATUJ CZŁOWIEKA”

ZA SIEBIE:
Boże Ojcze, spraw, abym stał się prawdziwym uczniem Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Miał to samo pragnienie co On, aby wszyscy ludzie zostali zbawieni. Dlatego staję przed Tobą i błagam, abyś udzielił mi daru modlitwy o nawrócenie człowieka, którego Ty sam wybrałeś. Amen.

ZA CZŁOWIEKA WYBRANEGO PRZEZ BOGA:
Boże Ojcze, proszę Cię, aby moc płynąca z Krzyża Jezusa Chrystusa, cierpienia i wstawiennictwo Jego Bolesnej Matki oraz wstawiennictwo wszystkich świętych, przyniosły nawrócenie człowiekowi, którego powierzyłeś mojej modlitwie. Ratuj Go, Panie! Amen.

Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu…

 

ZA INNYCH CZŁONKÓW WSPÓLNOTY I O POMNOŻENIE ICH LICZBY:
Pod Twoją obronę….


IMPRIMATUR
Kuria Metropolitalna w Częstochowie
L.dz.776 Częstochowa 28.X.2004 r.
Bp Jan Wątroba Wikariusz Generalny

Metryka audycji: