Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

O nas

Pomoc dla naszej rozgłośni

Drogi Słuchaczu!

Radio Jasna Góra ma charakter nadawcy społecznego. W naszej ramówce nie spotkacie reklam i ogłoszeń, z których większość komercyjnych nadawców utrzymuje swoje rozgłośnie. Utrzymujemy się jedynie z ofiar, jakie otrzymujemy od Was - radiosłuchaczy i pielgrzymów odwiedzających nasze Radio, zostawiających wpis w Księdze Apelowej, lub dobrowolną ofiarę na rzecz Radia.

W imieniu całego zespołu jasnogórskiej rozgłośni pragnę serdecznie podziękować że szczególnie w tym trudnym czasie jesteście z nami. Dziękuję za Wasze wsparcie: każde dobre słowo, modlitwę, ofiarowane cierpienie. Dziękuję także za Wasze codzienne materialne wsparcie – za każdy przekaz, ofiarę, grosz pozostawiony na recepcji radia. Jako nadawca społeczny możemy funkcjonować jedynie dzięki wsparciu naszych Słuchaczy.

Pamiętamy o Was w modlitwie na antenie Radia Jasna Góra. Za Was sprawowana jest także msza św. w Kaplicy Matki Bożej w każdą sobotę o godz. 18.30. Naszą codzienną radiową posługą, chcemy także okazać Wam naszą wdzięczność.

 

Za pośrednictwem naszej strony internetowej, zwracam się do Was o wsparcie naszej rozgłośni. Jeżeli nie jest obojętny Ci nasz los, prosimy o materialną pomoc:

1. Osobiście - przyjdź do naszego Radia i złóż ofiarę.

2. Zrób przelew gotówkowy:

Waluta PLN:      75 1600 1097 0002 3405 5050 0154 - SWIFT (BIC): PPABPLPK
Waluta USD: PL11 1140 1889 0000 5494 4400 1003 - SWIFT (BIC): BREXPLPWCZE
Waluta EUR: PL04 1140 1889 0000 5494 4400 1032 - SWIFT (BIC): BREXPLPWCZE

Z dopiskiem: Darowizna na Radio Jasna Góra.

3. Poprzez płatności elektroniczne

Za wszystkie złożone ofiary
składam serdeczne Bóg zapłać!

o. Andrzej Grad
Dyrektor Radia Jasna GóraWybierz metodę płatności


Pełna treść zgody:
 1. Przetwarzanie przez  Radio Jasna Góra moich danych osobowych, podanych dobrowolnie za pośrednictwem powyższego formularza, w celu w celu zwrotnego przesłania podziękowania za złożoną ofiarę oraz dokonania wpisu intencji do Księgi Modlitwy Apelowej. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda.
 2. 2. Administratorem danych osobowych jest Klasztor OO. Paulinów Jana Góra, ul. Kordeckiego 2, 42-225 Częstochowa furta@jasnagora.pl. Wszelkie sprawy związane z przepisami RODO załatwia Inspektor Ochrony Danych Osobowych na Jasnej Górze z którym można skontaktować się poprzez e-mail: ido.osppe@gmail.com. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem. Odbiorcami powierzonych danych osobowych będą: - podmioty zapewniające obsługę informatyczną dla Administratora danych. Moje dane osobowe będą przechowywane przez okres 60 dni od dnia realizacji przekazania ofiary a następnie zostaną usunięte.
 3. Przysługują mi prawa do:
  1. Żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  2. Żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  3. Żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  4. Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  5. Żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 4. Ponadto zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO) lub do organu nadzoru, do złożenia skargi czyli Kościelnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (KIODO).