Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo
IX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pt. „Papież Franciszek w oczach dzieci
Data
2023-09-01 - 2023-11-12
Tytuł:
IX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pt. „Papież Franciszek w oczach dzieci",
Organizator:
Fundacja „Pro Arte Christiana"
Informacje:

Fundacja Pro Arte Christianazaprasza do udziału w IX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt. „Papież Franciszek w oczach dzieci",
Naszym celem jest popularyzowanie postaci Papieża Franciszka wśród przedszkolaków i uczniów Szkół Podstawowych oraz motywowanie do pracy twórczej, rozwijanie wyobraźni artystycznej i zainteresowań w zakresie sztuk plastycznych. Konkurs dociera do przedszkolaków i podopiecznych ze świetlic terapeutycznych, ośrodków dla osób niepełnosprawnych, często z małych miejscowości.

Wszystkie edycje konkursu były zorganizowane w sposób profesjonalny i zyskały przychylne opinie Przez 8 lat w konkursie wzięło udział 1894 uczestników z Polski, Chin, Kazachstanu, Litwy, Niemiec, Ukrainy i z USA.

W dotychczasowych edycjach konkurs zyskał bogatą oprawę medialną, wśród patronów medialnych znalazły się bowiem m.in. TVP, TVP ABC, TVP POZNAŃ Ogólnopolskie Tygodniki Katolickie: Niedziela, Przewodnik Katolicki i ogólnopolskie rozgłośnie radiowe.

Informujemy, że prace konkursowe oceni profesjonalne jury z Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Konkurs chcemy rozpocząć 1 września 2023, a zakończyć galą finałową połączoną z wręczeniem nagród i wyróżnień 12 listopada 2023 roku w Kaliszu

Zapraszamy do uczestnictwa!