Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo
VI Bieg dla życia
Data
2021-12-04 - 2021-12-21
Tytuł:
VI Bieg dla życia
Organizator:
Ks. Michał Kozak
Informacje:

W związku z kolejnym rokiem „covidowym” VI Bieg dla Życia będzie miał formę mieszaną. Chętnych z każdego zakątka świata zapraszamy do biegu „zdalnego” na zasadach podobnych do tych z ubiegłego roku. Natomiast dla wszystkich spragnionych biegowego spotkania na żywo przygotowaliśmy nową trasę Biegu, która prowadzić będzie z Sanoka do Korczyny, gdzie czekać nas będzie tradycyjna agapa. Oczywiście wszystkie plany tradycyjnego spotkania zależeć będą od sytuacji pandemicznej, ale mocno wierzymy, że będzie już tylko lepiej. Więcej szczegółów znaleźć można w Regulaminie.

Z odważnymi śmiałkami, którzy zainaugurują sanocką trasę biegu zobaczymy się już 4 grudnia 2021 roku, natomiast od tego dnia aż do Wigilii Bożego Narodzenia czas na przebiegnięcie tras indywidualnych będą bieli uczestnicy wersji zdalnej. Zapisy odbywają się przez stronę firmy Time Keeper.

Cieszymy się ogromnie już na samą myśl o spotkaniu z Wami, czy to na żywo na dość wymagającej trasie, czy też wirtualnie kiedy będziemy mogli zobaczyć Was w rodzinnych drużynach, wśród znajomych lub w pojedynkę pokonujących własne dystanse. Do zobaczenia!

„Bronić życia i umacniać je, czcić je i kochać – oto zadanie, które Bóg powierza każdemu człowiekowi…” (Evangelium vitae). My te słowa wypełniamy biegiem, świadcząc.

Zapraszamy!