Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

Miłość silniejsza niż strach

Miłość silniejsza niż strach

Zbliża się beatyfikacja Czcigodnych Sług Bożych Józefa i Wiktorii Ulmów wraz wraz z ich siedmiorgiem dzieci. Uroczystość zaplanowano na niedzielę, 10 września 2023 r., o godz. 10:00 w Markowej (archidiecezja przemyska - woj. Podkarpackie). W związku z tym Rozgłośnia Archidiecezji Przemyskiej realizuje cykl audycji pt. „Miłość silniejsza niż strach” poświęconych przyszłym Błogosławionym, który emitowany jest od 26 czerwca br., i ma być dobrym przygotowaniem do uroczystości beatyfikacyjnej.

W pierwszych odcinkach po meandrach świętości z ukierunkowaniem na Rodzinę z Markowej prowadzi nas ks. Witold Burda, z którym rozmawia Łukasz Sztolf, redaktor Radia FARA.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Obecnie z materiałów przygotowywanych przez Radio FARA korzysta dziesięć rozgłośni katolickich w całej Polsce: Katolickie Radio Fiat, Radio RDN, Katolickie Radio Podlasie, Radio Warszawa, Radio Jasna Góra, Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej, Katolickie Radio Zamość, Radio eM, Radio Emaus i Katolicka Rozgłośnia Diecezji Pelplińskiej „Radio Głos”.


Metryka audycji:

Archiwalne odcinki: