Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

Księga modlitwy apelowej » Księga Modlitwy Apelowej

Księga Modlitwy Apelowej to szczególne zaproszenie do wspólnej modlitwy każdego dnia o godz. 20.30. To zaproszenie dla tych, którzy w godzinie Apelu Jasnogórskiego pielgrzymują duchowo do Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze.

W studiu Radia Jasna Góra przyjmujemy telefonicznie, sms-owo i e-meilowo intencje słuchaczy: prośby i podziękowania, codzienne sprawy, zmarwienia, a niejednokrotnie dramatyczne sytuacje. Wszystkie intencje wpisujemy do Księgi Modlitwy Apelowej. Powstaje już kolejny tom Księgi, do której wpisywane są imiona i nazwiska żywych i zmarłych. Są to często losy ludzi, którzy całą nadzieję pokładają w Bogu, którzy w ręce Niepokalanej składają życie swoje i swoich bliskich. 

W godzinie Apelu Księga z intencjami spoczywa na ołtarzu przed Cudownym Wizerunkiem Matki Bożej, co wyraża ofiarowanie naszych modlitw Bogu przez przyczynę Matki Bożej.

Jeśli chcesz w czasie Apelu Jasnogórskiego pielgrzymować do Królowej Polski, jeżeli chcesz być bliżej Matki, aby pozostawić Jej swoje troski i radości, aby zawierzyć Jej swoje życie – zadzwoń lub napisz (list, e-mail, SMS) codziennie w godz. 20.30 - 21.00.

 

Księga Modlitwy Apelowej w Radiu Jasna Góra
codziennie w godz. 20.30 - 21.00

tel: +48 34 365 17 47
sms: +48 516 216 776
e-mail: ksiega.apelowa@radiojasnagora.pl 

 

lub prześli intencje tradycyjną pocztą na adres:

ul. O. Augustyna Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa


Do wspólnej modlitwy zapraszamy codziennie o godzinie 20:30.