Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

Kontakt

Adres do korespondencji

Radio Jasna Góra
ul. O. Augustyna Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

tel.: 34 365 18 13
tel.: 34 365 17 47 (studio)
fax.: 34 365 60 16
sms: 516 216 776

e-mail: radio@radiojasnagora.pl 

Dyrektor Radia Jasna Góra

     o. Andrzej Grad

tel: 34 377-75-55
kom. 501-360-143
e-mail: andrzej.grad@radiojasnagora.pl 

Dyrektor Techniczny

tel.: 34 3777 522

     Marcin Nowakowski

e-mail: marcin.nowakowski@radiojasnagora.pl

Dział Informatyczny

tel.: 34 3777 5542

     Albert Pach
     Kajetan Matuszewski
     Wojciech Sowula

e-mail: albert.pach@radiojasnagora.pl
e-mail: kajetan.matuszewski@radiojasnagora.pl
e-mail: wojciech.sowula@radiojasnagora.pl 

Patronat medialny

tel.: 34 3777 509

    Izabela Banaszewska

e-mail:  patronat@radiojasnagora.pl

Archiwum dźwiękowe

Paweł Gajda
Joanna Mikiewicz

tel.:     34 3777 558
tel.:     34 3777 559
e-mail: archiwum@radiojasnagora.pl

Księga Modlitwy Apelowej

tel.:    34 365 17 47 (codziennie  20.30 - 21.00)
sms:   516 216 776 (codziennie 20.30 - 21.00)
e-mail: ksiega.apelowa@radiojasnagora.pl
więcej informacji