Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo
Spotkanie Młodych Wołczyn 2021
Data
2021-07-12 - 2021-07-16
Tytuł:
Spotkanie Młodych Wołczyn 2021
Organizator:
Zakon Braci Mniejszych Kapucynów
Adres www:
Informacje:

27. Spotkanie Młodych w Wołczynie

"ZROZUMIEĆ"

 

Tegoroczne Spotkanie Młodych organizowane przez Zakon Braci Mniejszych Kapucynów - Prowincję Krakowską odbędzie się w dniach 12-16 lipca 2021 r. Po ubiegłorocznym odejściu od tradycji, tym razem spotkamy się ponownie stacjonarnie, w Wołczynie, zachowując pełny reżim sanitarny.
Jest to już 27. edycja Spotkania Młodych, które, w tym roku pod hasłem "Zrozumieć", będzie odpowiedzią na wątpliwości pojawiające się aktualnie w sercach młodych ludzi.

Głównym celem Spotkania jest ukazanie młodym Boga, który działa w codziennym życiu. Do tego doświadczenia prowadzi codzienna Eucharystia, sprawowany przez cały czas sakrament pokuty i pojednania, wieczorne nabożeństwa, konferencje, spotkania w grupach i koncerty. Na wołczyńskiej scenie będziemy mogli usłyszeć ks. Jakuba Bartczaka, Luxtorpedę oraz kapucyński zespół KapEl'a. W tym roku szczególnie pragniemy pokazać piękno nauki Kościoła katolickiego oraz przybliżyć się do zrozumienia Ewangelii i Jezusa. Dlatego hasło tegorocznego Spotkania brzmi "Zrozumieć".

Dla osób, które z różnych powodów nie będą mogły przyjechać do Wołczyna, stworzymy możliwość dołączenia do wydarzenia w formie online. Transmisja będzie odbywała się każdego dnia poprzez platformę YouTube (na kanale "Dobre Media Nowej Ewangelizacji" oraz kanale Spotkania Młodych).