Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

Płyta tygodnia

KARO - Karolina Szczurowska

KARO - Karolina Szczurowska

Za produkcję płyty Karo Szczurowskiej odpowiada Grzegorz Stasiuk, znany ze współpracy m.in. z Maciejem Maleńczukiem i Jackiem Wójcickim. Na płycie CD znalazły się kompozycje i teksty zarówno Karo jak i wspomnianego Grzegorza Stasiuka, Pauliny Romaniuk czy Aleksandry Dzierżawskiej. Album utrzymany jest we współczesnym stylu pop.

„Ta pyta to opis i zbiór wszystkich moich myśli, które udało mi się przelać na papier. Teraz moim największym marzeniem jest to, aby w jakiś sposób słuchacz odnalazł w tym siebie.” – Karo Szczurowska.

Karo Szczurowska to 18-letnia wokalistka, która zachwyciła swoim talentem widzów pierwszej edycji The Voice Kids. Była częścią drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Jest też kompozytorką i autorką tekstów.

W lipcu 2020 premierę miał klip do utworu Czekam na znak, który sama napisała i skomponowała. W sierpniu do stacji radiowych trafił utwór Poranna – duet z Antkiem Smykiewiczem. W grudniu ukazał się jej świąteczny utwór, pt. Jestem tu dla Ciebie, który nagrała razem z Alicją Sękowską. Ostatnim singlem promującym płytę jest utwór pt. Uciekaj, do którego teledysk ukazał się w dniu premiery płyty.

Karo Szczurowska gra na skrzypcach i fortepianie. Uczy się w Krakowie w liceum ogólnokształcącym i marzy o tym, aby ukończyć studia medyczne, ale jednocześnie jej największym marzeniem jest to by spełniać się muzycznie i poprzez muzykę wyrażać siebie.
Utwory na płycie Karo Szczurowskiej
Uciekaj – 2:58
Zielone światło – 3:12
Poranna – 3:04
Niecodzienna – 3:30
Czekam na znak – 3:26
Taka Ja – 3:07
Pamiętaj, kim jesteś – 3:34
Przebudzenie – 3:28
Chcę, byś wiedziała – 4:15
Waiting for sign – 3:25

W skrócie:

Archiwum naszych promowanych płyt: