Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

Płyta tygodnia

GGDuo – Moja Cisza

GGDuo – Moja Cisza

GGDuo – Moja Cisza to zbiór opowieści, które powstały na przestrzeni dziesięciu lat naszego wspólnego życia. Tworzone w różnych momentach i okolicznościach zapisane zostały w słowach i dźwiękach…

To pierwszy album małżeńskiego duetu GGDuo, na którym znajduje się 15 autorskich kompozycji. Wszystkie zostały skomponowane (zarówno teksty jak i muzyka), zaaranżowane oraz w pełni wykonane przez Gabrielę i Wojciecha Gąsiorów. Zdecydowana większość utworów została nagrana w ich domowym studio nagrań, za wyjątkiem dwóch, zarejestrowanych podczas video-sesji na żywo w innych miejscach. Muzycznie płyta jest różnorodna i zawiera wiele fascynacji muzycznych artystów, jak sami twierdzą, trudno ją jednoznacznie sklasyfikować. Album zawiera zarówno utwory dobrze już znane, które cieszą się sporą oglądalnością na YouTube, takie jak tytułowa Moja Cisza, Las czy Nieduptak, ale również nowe piosenki – dotąd jeszcze niepublikowane.

Lista Utworów

 1. To Co Mam
 2. Las
 3. Na Nieboskłonie
 4. Moja Cisza
 5. Persiwal
 6. UkoHanna
 7. Gdyby Słońce Wiedziało
 8. Oczy
 9. Chodź Tu
 10. Kochanie
 11. Nieznane
 12. Przytulanka
 13. Nieduptak
 14. Najana
 15. Bonus track: Zakochałam Się

Gabi Gąsior – śpiew, instrumenty klawiszowe, dzwonki, saksofon sopranowy, melodyka
Wojciech Gąsior – gitary basowe, gitara akustyczna, ukulele, cajon, instrumenty perkusyjne, kalimba, melodyka, instrumenty klawiszowe, śpiew, programowanie, produkcja muzyczna.

W skrócie:

Archiwum naszych promowanych płyt: