Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

Płyta tygodnia

Iwona Pietrala – Jestem Blisko

Iwona Pietrala – Jestem Blisko

Iwona Pietrala - Jestem blisko

Moim największym pragnieniem jest odkrywanie serca Boga i dzielenie się tym pięknym doświadczeniem z Tobą! Piosenki, które nagraliśmy do tej pory podnoszą na duchu, dają mnóstwo radości, nadziei i przybliżają do Nieba.
Chcę, żebyście usłyszeli kolejne, dlatego nagrywam debitancką płytę. Zapraszam Cię do współtworzenia projektu "Jestem Blisko" razem ze mną :)

Mam nieskończoną ilość muzycznych pomysłów na to, aby pokazać światu, że Bóg jest blisko nas! Większość utworów powstaje po mojej modlitwie osobistej i są oparte na Słowie Bożym. Do tej pory nagrałam dwa single. Pierwszy "Oblubienica" w duecie z raperem Heresem Jackiem Zajkowskim. Drugi "Jestem Blisko" (sprawdz poniżej :). Oba utwory zdobyły najwyższe miejsca w notowaniach "Listy z Mocą", "Muzyczne Dary" oraz Radio Warszawa. Po bardzo udanych premierach dwóch pierwszych singli rozpoczęliśmy pracę nad materiałem, który będzie tworzył pełnowymiarowy album!

Na płycie znajdzie się dziesięć utworów po polsku i trzy w języku angielskim w popowo-gospelowym stylu. Otrzymuję ogrom świadectw, że te utwory otwierają serca na przyjęcie Ewangelii.

Autor / zespół projektowy
Szalona dziewczyna Jezusa, córka Króla, która wierzy w to, że może dotrzeć na krańce świata z Dobrą Nowiną :). Nigdy nie zajmowałam się muzyką zawodowo. Za to nieustannie uwielbiam Boga i z tego zrodziły się pierwsze utwory. Moja pasja do ewangelizacji na pewno pomaga!

W tej chwili występuję jako support przed znakomitymi artystami i zespołami, między innymi: Arkadio, Tau, NiemaGotu.

W skrócie:

Archiwum naszych promowanych płyt: