Płyta tygodnia
Julia & Grzegorz Kopala - Idąc z Tobą
To już szósty album Julii i Grzegorza Kopali. To małżeństwo od lat związane ze sceną muzyki chrześcijańskiej.
W ramach swojej działalności współtworzą od 20 lat Inicjatywę Poznańskich Muzyków „Bogu Jedynemu Chwała”, współtworząc popularne „Wielbienie Boga” oraz „Poznańskie Zaduszki Jazzowe” i rekolekcje „Na fali wielbienia”.
Poprzez kompozycje Grzegorza i występy Julii związani są z Chrześcijańskim Teatrem „Droga” im. JPII.
Julia ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu oraz Akademię Medyczną w Poznaniu na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Jest wykładowcą akademickim, trenerem głosu oraz arteterapeutką.
Grzegorz popularność zyskał dzięki występom w musicalu „Metro” i zespole „Just 5”, z którym nagrał kilka płyt. Jako producent muzyczny współpracował mi.in.: z grupą Stróże Poranka, Pawłem Chustakiem, zespołem Moja Rodzina, a swoim talentem wspomagał produkcje De Mono, Maryli Rodowicz, czy Gordona Haskella.
W skrócie:
Archiwum naszych promowanych płyt:
Promyczki Dobra - Ptasia radość
Exodus 15 - Jest moc
Razem za Jezusem & Przyjaciele - Napełnieni Duchem Świętym
Dorota Wolska - Mimo to
LeAnn Rimes - God's work (resurrected)
Sound’n’Grace - Życzenia
The Dwell - The Vigil Project - Honest
Robert Kasprowicz - My Hope
Eduarte - Koncert Wielkanocny
Basia Pospieszalska i Michał Bąk - Pieśni Wielkopostne
Weronika Korthals - Więcej wierzyć
Warszawa 24/7 (Dom Modlitwy) - Godzien










