Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

Płyta tygodnia

Fisheclectic - Wejdź

Fisheclectic - Wejdź

Wejdź to szczególna, bo pierwsza i najdłużej wyczekiwana płyta naszego małżeńskiego duetu. Tworzyliśmy ją przez kilka lat, zbierając myśli, słowa i melodie, które przychodziły wraz z życiowym i artystycznym doświadczeniem, jak również odkrywaniem niezwykłego znaczenia księgi biblijnej, jaką jest Pieśń nad Pieśniami.

Znajdziecie na płycie utwory miłosne, takie jak Popatrz na mnie, Pieczęć, Ogród, Góra Mirry, czy Ukochana, w większości  inspirowane tym przepięknym hebrajskim poematem  – dialogiem  Oblubieńca i Oblubienicy, którzy coraz bardziej zbliżają się do siebie.

W warstwie muzycznej usłyszycie dźwięki skrzypiec, mandoliny, sitaru, a nawet śpiew cykad.

Możecie też usłyszeć i przeżyć wyjątkowy dla nas i najdłuższy, 10-minutowy utwór  pt. Krok za Krokiem, który przeniesie was w miejsce spotkania i głębokiego doświadczenia Bożej bezwarunkowej miłości.

Dodatkowo, artystyczne wydanie albumu z 24 stronicową książeczką i zdjęciami obrazów artysty plastyka Radosława Krawczyka, który połączył je z naszymi zdjęciami oraz fragmentami Pieśni nad Pieśniami i tekstami utworów sprawią, że płyta spodoba się miłośnikom sztuki nie tylko muzycznej.

UTWORY

  1. Popatrz na mnie
  2. Dokąd iść
  3. Minęła zima
  4. Nocne spotkanie
  5. Ogród
  6. Góra Mirry
  7. Już niedługo
  8. Krok za krokiem
  9. Ukochana
  10. Pieczęć

  

W skrócie:

Archiwum naszych promowanych płyt: