Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

Zakochani w Słowie

Zakochani w Słowie

13 lutego to dzień, który chcemy poświęcić Bogu w wyjątkowy sposób - trwając całą dobę przy Jego Słowie. Od północy (z piątku na sobotę) do 9:00 będziemy modlić się, prosząc Boga przede wszystkim o pokój i miłość w naszych sercach i w sercu każdego człowieka. Jeżeli chcesz ofiarować Bogu swoje 15 min w tym dniu, zachęcamy Cię do zapisania się na konkretną godzinę. W arkuszu możesz zobaczyć, która godzina jest jeszcze "wolna". Później wypełnij formularz kontaktowy , a w komentarzu napisz, kiedy chciałbyś poświęcić swój kwadrans. Oczywiście, możesz pomodlić się bez "zapisywania się" - zależy nam jednak na zapełnieniu arkusza i zachowaniu łączności modlitewnej przez 24 godziny. Od 9:00 do 21:00 będzie trwało czytanie Pisma Świętego w pokoju na Messengerze, transmitowane na Facebooku oraz YouTube . Wspólnie pochylimy się nad lekturą Listów Apostolskich. (Tak transmisja wyglądała za pierwszym razem - ucięło początek i koniec) Zapraszamy Cię do słuchania transmi.

Więcej inforamcji na: pokojslowa.blogspot.com

WŁĄCZ SIĘ W INICJATYWĘ!
Jest wiele możliwości zaangażowania się w Pokoju Słowa.

  1. Wsparcie modlitewne - pomódl się w intencji dzieła. Możesz także pomóc nam zachować ciągłość modlitewną przez całą dobę w dniu transmisji z czytania Pisma Świętego. Wystarczy zadeklarować przeznaczenie 15 min dla Boga o konkretnej godzinie. Zapisać można się w formularzu kontaktowym. Najbliższy termin to 13 lutego. Zobacz wolne godziny!
  2. Czytanie Pisma Świętego podczas transmisji - włącz się w lekturę Pisma Świętego przez 15 min. 13 lutego będziemy czytać listy apostolskie. Jeśli jesteś chętny, prosimy o wgląd w arkusz na rozpiskę godzinową i podanie godziny oraz danych w formularzu kontaktowym.
  3. Uczestnictwo w cotygodniowych spotkaniach - w każdą sobotę spotykamy się o 19:00 w pokoju na Messengerze, aby razem rozważać Słowo Boże na niedzielę. Zapraszamy do dołączenia do naszej wspólnoty!
  4. Pisanie tekstów, komentarzy na stronę Pokoju Słowa na Facebooku.
  5. Tworzenie grafik na media społecznościowe.
  6. Wsparcie techniczne podczas transmisji.

ZOBACZ TAKŻE:

https://www.facebook.com/pokojslowa

https://fb.me/e/1YjpE30Gm - sobotnie wydarzenie