Radio Jasna Góra

Słuchaj nas on-line Sygnał: 320kbps, 44kHz, Stereo

Serwis informacyjny » Z różnymi intencjami w jedno miejsce


Piątek, 14.02.2020

Z różnymi intencjami w jedno miejsce
W tych dniach do Matki Bożej Częstochowskiej z wielu miast Polski przybywają głównie pielgrzymi indywidualni. Nawiedzają jasnogórskie Sanktuarium przynosząc zarówno prośby, jak i dziękczynienia.
Dla Pana Jerzego z Pajęczna ważna jest w życiu wierność wartościom oraz wychowanie młodego pokolenia w tradycji przodków i miłości do Matki Bożej.

Przybywający pielgrzymi wyznają kim jest dla nich Maryja.

Najliczniejszą grupą, która nawiedzi dziś Jasną Górę będą parafianie z Łęcznej, którzy podejmą nocne czuwanie modlitewne w Kaplicy Matki Bożej.

Autor: adm

Zobacz również

Z zawierzenie KUL

Z zawierzenie KUL

Niedziela, 23.02.2020

Modlitwa za wszystkich, którzy wspierają Katolicki Uniwersytet Lubelski i zawierzenie nowego uniwersyteckiego centrum medialnego to intencje jasnogórskiej pielgrzymki przedstawicieli KUL-u.

Autor: IT

 Rekolekcje dla wdów i kobiet samotnych

Rekolekcje dla wdów i kobiet samotnych

Sobota, 22.02.2020

Na Jasnej Górze modli się grupa kobiet samotnych i wdów, które przeżywają we wspólnocie Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej rekolekcje. 'Rola i zadanie kobiety - bycie towarzyszką' - to temat ćwiczeń duchowych, które prowadzi ks. Jakub Raczyński, kapłan arch. częstochowskiej.

Autor: IB

Prawnicy UPJPII u Maryi

Prawnicy UPJPII u Maryi

Sobota, 22.02.2020

Tradycją Wydziału Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie są coroczne pielgrzymki kadry wykładowców na Jasną Górę.

Autor: IB

Modlitwa lekarzy

Modlitwa lekarzy

Sobota, 22.02.2020

We Mszy św. w Kaplicy Matki Bożej uczestniczyli dziś członkowie Częstochowskiego Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich.

Autor: IB

Modlitwą obudzić głód ducha

Modlitwą obudzić głód ducha

Piątek, 21.02.2020

Od wczoraj w Sanktuarium trwają Jasnogórskie Dni Skupienia, które gromadzą rzesze zainteresowanych z całej Polski. Dla wielu z nich jest to czas zatrzymania się w pędzie codziennego życia.

Autor: MB

Czuwanie modlitewne paulińskiej parafii z Świdnicy

Piątek, 21.02.2020

Ponad 200 - osobowa grupa wiernych z Sanktuarium św. Józefa, Opiekuna Rodzin w Świdnicy podejmie dziś nocne czuwanie modlitewne na Jasnej Górze.

Autor: MB