Get Adobe Flash player

Audycje » Magazyn Betel

 • Betel powstał na początku lat 90. z potrzeby pomocy osobom niepełnosprawnym, biednym i wykluczonym społecznie. Na początku nasz ruch był jedynie grupą ludzi przejętych losem słabszych od nich sióstr i braci. Środki pomocy były skromne, ale chęci większe niż możliwości. Z czasem Betel stał się jednak potężną instytucją, działającą w całej Europie, a nawet w Afryce.

  Dziś Ruch stanowi kilkanaście tysięcy osób, posiada liczne domy i ośrodki. W Betel dzieje się naprawdę bardzo wiele i o tym wszystkim opowiada nasz Magazyn. Nie ograniczamy się jedynie do informowania o działaniach własnej organizacji.

  W Magazynie pojawiają się także aktualności instytucji pokrewnych oraz tematy dotykające szeroko rozumianej słabości i niepełnosprawności – także tej społecznej, kulturalnej, politycznej i duchowej. Uważamy, że świat zmieniają nie wielkie słowa, projekty i idee, ale dobre czyny zwykłych ludzi. Takie postawy chcemy promować i stawiać na świeczniku.

  W naszej ramówce:


  Audycji można słuchać w każdy wtorek o godzinie 21:45 oraz w programie nocnym (z środy na czwartek) o godzinie 00:02. Godziny emisji mogą ulec zmianie wraz ze zmianą kalendarza wydarzeń jasnogórskich.

  Nasz dżingiel


Projekt graficzny: Studio24h
/html>