Get Adobe Flash player

Audycje » Gospel box

 • Gospel Box to audycja, która musiała powstać. Na początku planowana jako skromna przestrzeń służąca prezentacji muzyki z nurtu gospel, rozrosła się „samoistnie” do rozmiarów przekraczających nasze najśmielsze wyobrażenia. Stała się prawdziwą platformą prezentacji dobrych treści. Ten proces wciąż trwa.

  Zgłaszają się do nas wciąż nowi artyści, którzy pytają o możliwość zaprezentowania swojej twórczości. Niektórych wyszukujemy sami, inni odnajdują nas. Dziś w Gospel Box pojawiają się członkowie chórów, kapel rockowych, nadwrażliwe jednostki prezentujące nurt poezji śpiewanej, a nawet raperzy. Drzwi otwarte są dla każdego, kto gra, śpiewa i robi to dobrze.

  Audycja zawiera przede wszystkim rozmowy z artystami. Spotkanie i spokojny dialog o rzeczach najważniejszych – to kręgosłup tego programu. Oprócz tego w ramach Gospel Box pojawia się oczywiście sama bohaterka naszych rozmów – muzyka.

  Gospel Box rozrósł się także o portal muzyczny, na którym – oprócz wywiadów – internauta znajdzie także filmy, fotografie, recenzje, artykuły prasowe i relacje z koncertów. Zamieszczamy także najświeższe aktualności ze świata muzyki i kultury. Zapraszamy więc na www.gospelbox.pl!

  Jeśli chcesz aby w Gospel Box twoja twórczość znalazła swój ciepły kącik możesz do nas napisać:

  "Gospel Box"
  Radio Jasna Góra
  ul. O. Augustyna Kordeckiego 2
  42-225 Częstochowa
  z dopiskiem "Gospel Box"
  e-mail: kontakt@gospelbox.plw
  ww: www.gospelbox.pl
  tel. Grzegorz: 512-617-467
  tel. Łukasz: 660-675-165

  W naszej ramówce:


  Gospel Box'a można słuchać w każdy poniedziałek o godzinie 17:00 oraz w programie nocnym (z środy na czwartek) o godzinie 00:15. Godziny emisji mogą ulec zmianie wraz ze zmianą kalendarza wydarzeń jasnogórskich.

Projekt graficzny: Studio24h
/html>